Автомобілі з США тепер разом з Motor Scout

  • Не знаєш де шукати б/в авто - в Україні чи США?
  • Втомився від обіцянок менеджерів-дилетантів
    про 50% знижки?
  • Потрібен надійний партнер по підбору авто
    з ідеальною репутацією?

ОТРИМАТИ КОНСУЛЬТАЦІЮ

Переваги
роботи з Motor Scout

Лідер ринку в сфері підбору й перевірки авто з пробігом
700+ задоволених клієнтів, 170+ реальних відгуків на Facebook, 3000+ перевірених авто
Підписання договору в офісі, безготівковий розрахунок, відеозвіти з торгів, CRM система, автоматизовані процеси
Супровід у доставці, оплаті мита, сертифікації та постановці на облік
Принципово підбираємо лише хороші авто для експлуатації, не займаємося дешевим “битком” на перепродаж
Фіксована вартість послуги 699$ без прихованих комісій
Chevrolet Volt 2010+
Гібрид С класу

Орієнтовний бюджет на
#approved варіант під ключ 17000$
Nissan Rogue 2014+
Середньорозмірний кросовер

Орієнтовний бюджет на
#approved варіант під ключ 14000$
Ford Fusion 2012+
Седан D класу

Орієнтовний бюджет на
#approved варіант під ключ 12000$

Калькулятор покупки
авто з США

З урахуванням нового закону 8487Перший платіж
Вірогідна вартість автомобіля на аукціоні
$
Аукціонний збір
$
Комісія MotorScout
$
Оплачується наступного дня після виграшу автомобіля
$
Другий платіж
Доставка сушею та морем до порту UA
$
Страховка
$
Оплачується за 2 тижні до прибуття автомобіля в порт UA
$
Третій платіж
Податки
$
Відвантаження і експедирування
$
Послуги брокера
$
Стоянка в порту UA
$
Оплачується при реєстрації автомобіля
$
Вартість автомобіля в порту UA
$
Витрати після порту Одеса
Евакуатор до Вашого міста
$
Сертифікація
$
Постановка на облік 3%
$
Після виїзду з порту
$
Кінцева вартість автомобіля на номерах

$

Клієнт
MotorScout
Заповнюємо форму замовлення
Підписуємо угоду
Підбираємо відповідне
авто на аукціонах
Дізнаємося історію авто
і перевіряємо по базам
Беремо участь у торгах
і отримуємо кращу ціну
Доставляємо авто
з США в Україну
Оформляємо всі документи
на авто під ключ

Обратился в MotorScout за поиском и подбором авто в рамках пакета "Киевский скаут". Следует отметить тот факт, что проживаю я в другом городе и процесс подбора автомобиля полностью проходил для меня дистанционно. Так как обращался впервые и за покупкой первого для себя авто, сомневался, насколько чисто будет проводиться работа, и останусь ли я в конечном счете доволен. Забегая наперед могу сказать, что результат превзошел мои ожидания. Автомобиль был найден и комплексно продиагностирован (учитывая проверку на оф. СТО) в течение недели. Компания взяла на себя всю коммуникацию с продавцом, а так же оказала содействие при переоформлении автомобиля в Киеве, мне оставалось лишь забрать номера с тех. паспортом. Авто было куплено у юр. лица с выгодой около 1500-2000$ в сравнении с предложениями частных лиц на ria, сделку считаю для себя очень удачной, технический эксперт Александр оказал исчерпывающую консультативную помощь по нюансам эксплуатации автомобиля в день покупки, а так же ответил на все вопросы и зарекомендовал себя и как экперт своего дела, и как человек. С командой MotorScout мы не прекращаем общения даже после закрытия сделки, ребята открыты к диалогу и рады подсказать что-то по автомобилю. Можно ли найти и подобрать для себя автомобиль на вторичке без подводных камней сидя на диване дома? Оказывается да. Снимаю шляпу, восхищен.

Подобрали машину очень оперативно, практически идеальную, в короткие сроки, полностью проконтролировали процесс от первого просмотра до вручения ключей в руки после МРЭО. ( мы даже не были в Киеве до последнего дня переоформления). Всегда открыты к вопросам. Рекомендую.

Дуже довго вибирав через яку компанію купувати авто. Так як це в сім'ї перше авто, до вибору підійшов відповідально,мабуть як всі : хотілось з мінімальним пробігом,з історією обслуговування ,в хорошій комплектації, щоб авто було близько до ідеалу). Радий що не прогадав,до кого звернутись! Хлопці з MotorScout дійсно професіонали в своїй справі! Перед тим як виїхати на огляд скаути перевіряють по всіх базах. Більше 20 -30 таких варіантів лише по базам було відкинуто.У моєму випадку були три виїзда експертами. Кожен такий виїзд фіксується, додаються фото (250-300фото) з різних ракурсів ,з найдрібнішими деталями. Після цього додається підсумковий звіт. З третього разу знайшли гідне авто який повністю мене влаштував. І після СТО діагностики на фіційному сервісному центрі було прийнято оформляти! Так як авто з іншого міста ,скаути зустріли, допомогли з документами. Однозначно рекомендую MotorScout👍

Хочу поблагодарить команду motorscout за помощь в подборе автомобиля. Огромное спасибо, всем вашим клиентам, которые пишут отзывы, расказывают свои истории. Благодаря такому высокому рейтингу в интернете, мы и выбрали компанию motorscout, для помощи в подборе авто. Я была поражена, насколько наш авторынок наполнен машинами, которые не соответствуют параметрам цена/ качество! И как человек, который никогда не имел дело с машинами, не смогла бы разобраться с таким масивом информации, без которой подобрать авто «под себя», просто не реально! От души рекомендую, если вы собираетесь покупать машину, обращайтесь к специалистам motorscout. Вы убережёт себя от бессонных ночей, сомнений, потраченных нервов и времени! Все сделают за вас и через месяц у вас будет автомобиль в который вы влюбитесь 💖.

Работой команды доволен. По причине недостатка времени и знаний решил обратиться к ним за поиском своей будущей машины. Требования были специфические и модель для поиска не сильно распространенная. В конечном итоге я получил то что хотел. Выражаю огромную благодарность команде и желаю ей процветания.

Якщо ви ще думаєте, чи потрібен вам автопідбір від професіоналів і де їх знайти, то немає чого думати, адже ви вже їх знайшли.Ми звернулись в MotorScout по рекомендаціям, і я дуже рада, що саме в них знайшли свою машинку. Скаути підкупили своєю експертністю, адекватністю і не зухвалістю в спілкуванні. Тому що дуже важливо відчувати себе комфортно і довіритись на 100%.Враховуючи невеликий бюджет і досить розмиті побажання, хлопці запропонували декілька варіантів, при цьому детально розглянувши кожен з них, допомагали також тим, що радили «як для своїх». На оформленні від мене вимагалось лише підписи ставити, все інше взяли на себе скаути. Я дуже рада, що звернулась в MotorScout, тому що зберегла свої нерви та час, і отримала свій ідеальний варіант авто. Дякую! За другим авто звернусь знову до вас і тільки🎉

Огромное спасибо скаутам за проделанную работу! За время работы пересмотрели кучу различного хлама, времени пришлось потратить чуть больше, но по итогу нашли идеальный вариант! Прекрасное сопровождение всего процесса, полная консультация по тому, почему тот или иной вариант подходит/не подходит с доходчивыми объяснениями; Оперативность в связи с потенциальными продавцами, полное сопровождение покупки, сразу сказали, какие документы куда надо подвезти, что сделать, куда сколько оплатить; Сразу объяснили, какой дальнейший план действий после покупки, к кому обратиться, что и где купить, в какие сервисы обращаться и прочее. Впечатления от работы - сплошь позитивные!

Рад, что мне порекомендовали вашу компанию. Профессионализм и сервис на высочайшем уровне. Однозначно рекомендую всем ищущим свой автомобиль.

Ребята действительно знают своё дело!Второй раз обращался и все было снова на уровне!Спастбо большое!Всем рекомендую!

Залишились питання?

Зворотній зв’язок

Натиснувши кнопку “Відправити” я погоджуюсь на обробку моїх особистих даних на умовах, визначених політикою конфіденціальності.

Контакти

Головний офіс
м. Київ, вулиця Голосіївська 7
Замовити дзвінок

Натиснувши кнопку “Відправити” я погоджуюсь на обробку моїх особистих даних на умовах, визначених політикою конфіденціальності.

Підібрати автомобіль

Натиснувши кнопку “Відправити” я погоджуюсь на обробку моїх особистих даних на умовах, визначених політикою конфіденціальності.