Автопідбір ціна в Києві та Україні

Перевірка авто експертом "Разовий Скаут"
Від 99$
Ціна
1
Кількість перевірок

Бюджет авто: 6 000$ - 30 000$

Тривалість: До 3х діб

Покриття: 14 міст України

Проводимо комплексну перевірку одного обраного Вами автомобіля, фото і відео звіти онлайн, перевірка по базам, торг з продавцем

Послуга з підбору авто "Оптимальний Скаут"
599$
Ціна
10
Кількість перевірок

Бюджет авто: 6000$ - 25000$

Тривалість: 30 днів

Покриття: 14 міст України

Підбір авто за Вашими критеріями, виїзна діагностика, фото і відео звіти онлайн, перевірка по базам, торг з продавцем, супровід на СТО та переоформлення.

Послуга з підбору авто "Преміум Скаут"
750$
Ціна
15
Кількість перевірок

Бюджет авто: 25000$ - 50000$

Тривалість: 30 днів

Покриття: 14 міст України

Підбір авто за Вашими критеріями, виїзна діагностика, фото і відео звіти онлайн, перевірка по базам, торг з продавцем, супровід на СТО та переоформлення.

Послуга з підбору авто "VIP Скаут"
899$
Ціна
20
Кількість перевірок

Бюджет авто: 50000$ +

Тривалість: 30 днів

Покриття: 14 міст України

Окремий менеджер
Зв’язок 24/7
Спеціальні умови на автострахування

Послуга з підбору авто "Новий Скаут"
299$
Ціна
1
Кількість перевірок

Бюджет авто: будь-який

Тривалість: варіюється

Покриття: 14 міст України

Підбираємо новий автомобіль під ваші критерії в наявності на складі дилера по 14 містам України. Гарантовано отримаємо для вас максимальну знижку від ціни дилера. Перевіримо технічний стан і стан кузова. Супроводимо угоду і допоможемо в оформленні.

Передпродажна оцінка авто
1499 грн
Ціна

Бюджет авто: будь-який

Тривалість: 1 день

Покриття: Київ

Перевірка по базах історії та ДТП.
Докладний звіт про стан, ринкової вартості та рекомендаціями щодо продажу авто.
Занесення авто в #approved базу Motor Scout

Залишились питання?

Виконані роботи з автопідбору

X1 для Романа

Дуже часто ми виконуємо замовлення зовсім не тією моделлю автомобіля, яку обговорювали спочатку. Іноді настільки радикально, що аж смішно.

Знову Golf?

Так, але на цей раз не зовсім звичайний

Q3, Q5 або Новий Скаут?

Почали з Іваном ми з Разової перевірки автомобіля Audi Q5.

А ви тільки по оголошеннях шукайте?

Звичайно, парсінг приватних оголошень і швидка реакція на нові цікаві автомобілі в продажу – головний спосіб знайти хороший автомобіль з пробігом.

М’язистий Додж для Андрія

Завжди приємно розповідати про яскраві і оригінальні замовлення.

Системний підхід!

Богдан звернувся до нас за перевіркою автомобіля в рамках Разового Скаута в Харкові.

Захотіли щось незвичайне, не як у всіх?

Шукали з Олексієм спершу Citroen DS5, потім переключилися на щось більш просте, але тим не менш обов’язково з незвичайним дизайном.

Карантинний X-Trail для Руслана

А дивилися ми зовсім інші автомобілі.

Подивитися всі наші роботи

Пошук і купівля автомобіля – вкрай енерговитратний і трудомісткий процес, який не завжди гарантує очікуваний результат. Маючи в голові картинку свого ідеального “залізного коня”, вже на початковому етапі людина стикається з суворою реальністю: скручені пробіги, кузовні ремонти після ДТП, жахливий технічний стан двигуна тощо. Щоб полегшити вашу долю у виборі вашої ідеальної машини, існують послуги з професійного автопідбору Motor Scout. Для нас особливо важлива послідовність і скрупульозність при пошуку і перевірці автомобіля, а не просто процес посередництва.

Автопідбір під ключ, ціна послуги в Києві та Україні

Автопідбір під ключ у Києві – це послуга з пошуку та купівлі автомобіля з мінімальною участю клієнта. Це означає, що ви не витрачаєте свій час і нерви на нескінченний скролінг каталогу з авто на сайтах, а також не катаєтеся туди-сюди на огляди. Весь цей тягар водійського буття беруть на себе фахівці нашої компанії, щоб у підсумку видати вам найкращий варіант на вторинному ринку. Все що від вас вимагається – вказати бажану марку і модель автомобіля, і за необхідності уточнити деталі, такі як рік випуску, пробіг, комплектація і бюджет.

Motor Scout не використовує шаблонні методи автопідбирачів, а застосовує власні розробки, що дають змогу надати клієнту найдокладніший звіт про автомобіль, починаючи від технічного стану і закінчуючи юридичними аспектами. Кожен етап нашої роботи можна зручно відстежувати в окремій програмі з онлайн-доступом.

Скільки коштує перевірити транспортний засіб? Наші послуги з автопідбору в Києві та по Україні мають вкрай вигідну вартість, особливо з огляду на їхнє якісне наповнення. Ціна автопідбору під ключ залежить від конкретного пакета послуг, які можуть містити додаткові перевірки по базах, кількість виїздів, терміни пошуку автомобілів, торги та багато іншого. Незалежно від типу обраної послуги, ви отримуєте найкраще співвідношення “ціна-результат”.

Якщо ви хочете отримати детальну консультацію або поспілкуватися з нашими автоекспертами, то ми запрошуємо вас відвідати наш офіс у Києві. Там ви зможете отримати цікаву для вас інформацію в комфортному для себе форматі.

Як вибрати послуги підбору автомобіля за оптимальною ціною

В Україні безліч компаній з підбору автомобілів, проте величезна кількість з них – це пустушки, які беруть гроші за неіснуючі послуги. Компетенцію таких осіб складно перевірити. Щоб не натрапити на шахраїв під час пошуку посередників, ми рекомендуємо враховувати такі критерії:

 1. Занадто низька або занадто висока вартість послуг. Жоден із цих факторів не гарантує вам компетентний підбір. Звертайте насамперед увагу на те, що входить у пакет послуг. Якщо там немає чітких умов роботи та чіткого плану з перевірки авто, то найімовірніше ви купите повітря за величезні гроші.
 1. Наявність звітності та її якість. Суть послуги з автопобору полягає в кількості перевірок, які проходить автомобіль перед тим як потрапити до свого нового власника. Чим їх більше – тим краще. Не довіряйте тим, хто багато обіцяє і не надає жодних реальних доказів перевірки.
 1. Звертайте увагу на репутацію компанії та на її відгуки. Це має величезне значення, оскільки наявність позитивних відгуків в інтернеті – свідчення чесної та ефективної роботи компанії з підбору автомобілів.
 1. Географія послуг. Перед вибором посередника обов’язково слід враховувати те, на якій території здійснюється пошук автомобіля. Професійні компанії зазвичай надають послуги у всіх великих містах України, а не тільки в одному з них.
 1. Методи роботи. Це вкрай важливий критерій, оскільки безпосередньо впливає на продуктивність підбору. Компанія повинна використовувати нестандартні та результативні підходи з пошуку та перевірки автомобіля, інакше вона нічим не відрізнятиметься від своїх малоефективних конкурентів.

Ми, як ніхто інший, знаємо, наскільки важливі ці параметри для людей, які бажають придбати авто своєї мрії. Motor Scout не звикли розкидатися обіцянками, ми цінуємо свою репутацію, тому наші клієнти отримують перевірені та актуальні дані, які легко підтверджуються реальними документами. У своїй роботі ми використовуємо власні методи підбору, прислухаємося до думки клієнтів і постійно вдосконалюємося. Ознайомитися з тим, скільки коштують наші послуги, можна в розділі “Підбір авто”.

Чи варто користуватися автопідбором: яких проблем вдасться уникнути

Замовлення послуги з автопідбору істотно спрощує пошук і купівлю автомобіля. У цьому вже переконалася маса наших клієнтів. Пропонуємо вам глибше зануритися в переваги цього типу послуг. Плюси експертного автопідбору полягають у такому:

 • економія часу і нервів;
 • компетентна і ретельна перевірка автомобіля;
 • індивідуальний підхід до кожної ситуації;
 • супровід під час оформлення документів;
 • ширший вибір автомобілів.

Співпрацюючи з компанією з автопідбору, ви також уникаєте таких проблем, як:

 • ретельно замасковані дефекти;
 • купівля автомобіля у перекупника-шахрая;
 • юридична невідповідність документів;
 • придбання машини після серйозної ДТП, утоплення, викрадення тощо.

Автопідбір – це корисна і сучасна послуга, яка дає змогу отримати масу переваг за невеликий проміжок часу. Не пропустіть можливості її замовити!

Переваги автопідбору під ключ від компанії Motor Scout

Команда автоекспертів Motor Scout – це великий і дружний колектив, який терпіти не може робити щось за шаблоном. Ми використовуємо тільки власні методи пошуку автомобілів, а також окремі програми для звітності.

З нами ви отримуєте дійсно ексклюзивний вибір машин, яких ви не зустрінете на популярних автомайданчиках. Наші фахівці ретельно аналізують ринок 24/7, щоб запропонувати вам найбільш актуальний варіант.

Експерти нашої компанії самі перевіряють технічний стан машини, її статус за базами даних, торгуються з продавцем тощо. Ви отримуєте вже готову пропозицію з розібраною по поличках звітністю і найкращою ціною.

Motor Scout завжди помітить те, чого не помітить звичайний покупець: майстерно підфарбоване крило, намальований пробіг, двигун, що дихає на ладан, і багато іншого.

Ми любимо свою роботу, тому маємо величезну кількість позитивних відгуків в інтернеті.

Звертайтеся, і ми гарантуємо вам людське ставлення та професійний підхід у будь-якій ситуації!

Замовити дзвінок

Натиснувши кнопку “Відправити” я погоджуюсь на обробку моїх особистих даних на умовах, визначених політикою конфіденціальності.

Підібрати автомобіль

Натиснувши кнопку “Відправити” я погоджуюсь на обробку моїх особистих даних на умовах, визначених політикою конфіденціальності.