Політика конфіденційності та захисту інформації

Залишаючи дані на сайті, Ви погоджуєтеся з Політикою конфіденційності та захисту інформації.

Захист даних

Адміністрація сайту motorscout.ua (далі Сайт) не може передавати або розголошувати інформацію, яка надається користувачем (далі Користувач) при реєстрації і використанні функцій сайту третім особам, крім випадків, описаних у законодавстві країни, на території якої користувач веде свою діяльність.

Отримання персональної інформації

Для комунікації на сайті користувач зобов’язаний додати певну персональну інформацію. Для перевірки даних, які були надані, сайт залишає за собою право вимагати докази ідентичності в онлайн або офлайн режимах.

Використання персональної інформації

Сайт використовує особисту інформацію Користувача для обслуговування і для поліпшення якості послуг, що надаються. Частина персональної інформації може надаватися банку або платіжній системі, в разі, якщо надання цієї інформації обумовлено процедурою переказу коштів платіжній системі, послугами якої Користувач бажає скористатися. Сайт докладає всіх зусиль для збереження особистих даних Користувача. Особиста інформація може бути розкрита у випадках, описаних законодавством, або коли адміністрація буде вважати подібні дії необхідними для дотримання юридичної процедури, судового розпорядження або легального процесу необхідного для роботи Користувача з Сайтом. В інших випадках, за будь-яких умов, інформація, яку Користувач передає Сайту, не буде розкрита третім особам.

Посилання

На сайті можуть міститися посилання на інші сайти. Сайт не несе відповідальності за зміст, якість і політику безпеки цих сайтів. Дана заява про конфіденційність відноситься тільки до інформації, розміщеної безпосередньо на сайті.

Безпека

Сайт забезпечує безпеку облікового запису Користувача від несанкціонованого доступу.

Повідомлення про зміни

Сайт залишає за собою право вносити зміни до Політики конфіденційності без додаткових повідомлень. Нововведення набирають чинності з моменту їх опублікування. Користувачі можуть відслідковувати зміни в Політиці конфіденційності самостійно.

Замовити дзвінок

Натиснувши кнопку “Відправити” я погоджуюсь на обробку моїх особистих даних на умовах, визначених політикою конфіденціальності.

Підібрати автомобіль

Натиснувши кнопку “Відправити” я погоджуюсь на обробку моїх особистих даних на умовах, визначених політикою конфіденціальності.