Запитання та відповіді

Як відбувається процес оформлення автомобіля?

Всі автомобілі ми оформляємо лише через пряме переоформлення за договором купівлі-продажу у Сервісних Центрах МВС.
Документи, які необхідно мати при собі:
оригінал паспорта та ІПН. Якщо ID карта, то виписка про реєстрацію.
Якщо автомобіль вже стоїть на українському обліку, вартість оформлення складе близько 1500 грн у Києві.
У Києві за умовчанням угоди ми оформлюємо за адресою:ТСЦ 8046 Столичне шосе, 104, Київ, 03131 (Авторинок Центральний) (гіперпосилання https://goo.gl/maps/dhZ9ERqUq5i1rDZU7)
Оптимальний час для оформлення угоди та отримання номерів становить 1.5-2 години.

У якій валюті оплачується вживане авто?

Як правило, при купівлі вживаного автомобіля в Україні, оплата здійснюється готівкою в ТСЦ під час оформлення. За замовчанням, продавець фізична особа очікує отримати кошти в доларах США. Оплату в альтернативній валюті, чи безготівковим способом, треба погоджувати заздалегідь.
Часто продавець може погодитись, але на менш вигідних умовах для нас.

Винятком може бути покупка автомобіля у юрособи. Наприклад, у офіційного дилера, або лізингової компанії. В такому разі, компанія виставляє рахунок в гривні, який треба сплатити через банк. Залежно від моделі автомобіля, ймовірність такої покупки може становити до 10%

Якщо за автомобіль планується розрахунок в доларах, краще подбати про якість купюр. З 2022 року в банках стали жорсткішими вимоги до їх стану. Продавці часто не хочуть приймати купюри з плямами, печатками чи написами. В банках, зазвичай, їх пропонують прийняти з комісією.
Якщо є можливість, краще взяти додаткові купюри на всякий випадок.

Номери якого регіону я отримаю?

З березня 2021 року держномери в Україні присвоюються за місцем реєстрації, а не за пропискою, як раніше. Тобто, якщо автомобіль купується в іншому місті, то держномер на автомобіль буде привласнений регіону того міста.
За бажанням, після покупки автомобіля, у своєму місті можна провести заміну свідоцтва про реєстрацію автомобіля у Сервісному Центрі, щоб отримати номери регіону, в якому ви мешкаєте. Вартість такої процедури становить близько 700 грн.

Для цього потрібно перейти за посиланням, вибрати відповідну операцію та зареєструватися в електронній черзі на відповідний час.

Після чого, в призначений час звернутись до Сервісного центру з паспортом, ІНН та свідоцтвом про реєстрацію автомобіля.

Як проходить покупка авто в регіонах?

У кожному з міст нашої присутності експерт проведе кваліфікований огляд автомобіля та зробить докладний звіт у Trello. Якщо #approved автомобіль знайшовся в іншому місті, наш експерт зустріне вас у день оформлення та супроводить оформлення в РСЦ, де влаштує все швидко та безпечно.

У яких містах ми шукаємо авто?

Ми підбираємо автомобілі по 14 містах України:
Київ, Рівне, Луцьк, Львів, Вінниця, Дніпро, Полтава, Чернівці, Кропивницький, Хмельницький, Одеса, Житомир, Запоріжжя, Черкаси

Якщо ми почали працювати в рамках пакету, до якого не входить те місто, в якому ви хочете перевірити автомобіль, ми можемо перейти на розширений пакет. У такому разі, підсумкова вартість послуги зміниться.

Де ми моніторимо авто?

Основний канал для вибору автомобіля з пробігом – це приватні оголошення.
Відкриті майданчики auto.ria та OLX.
Всі інші сайти з оголошеннями в 99% дублюють один із цих двох.
Окрім приватних оголошень, в залежності від моделі, є шанс знайти автомобіль:

▪️ На трейд-ін дилерських центрів по Україні. З багатьма ми працюємо безпосередньо. Ведемо телеграм канал із нашими активними замовленнями, в якому знаходяться представники таких великих дилерських мереж як Богдан авто, Віді, Віннер, Інтерциклон тощо.

▪️ На продажі у лізингових компаній. Автомобілі після операційного лізингу, які повернули клієнти – юрособи.

▪️ За пропозицією наших клієнтів або підписників. Часто нам пишуть клієнти, які продають автомобіль, який ми підібрали декілька років тому. Також підписники можуть запропонувати нам свій автомобіль або заповнити форму на сайті.

Які гарантії ви даєте?

До кожного замовлення ми укладаємо договір, в якому прописані обов’язки сторін, терміни виконання замовлення та порядок розрахунків.
Окрім того, найкращою гарантією нашої компетентності та порядності є більше ніж 500 реальних відгуків в Facebook та Google з середнім балом 5.0 за 7 років роботи.

Чи є додаткові витрати при покупці та оформленні авто?

Якщо автомобіль вже має українську реєстрацію, то витрати на оформлення складатимуть біля 900 грн + експертне дослідження орієнтовно 350 грн.
Якщо автомобіль без першої реєстрації, то до вартості додається сплата пенсійного податку в розмірі 3-5% від вартості автомобіля. Ми супроводжуємо угоду та процес оформлення автомобіля до моменту отримання свідоцтва про реєстрацію ТЗ. Наш супровід включений в вартість послуги.

Чи можу я брати активну участь у процесі добору?

Активна участь клієнта лише вітається, адже це робить роботу з підбору більш ефективною.
Кожне замовлення виглядає як проект: в операційному чаті постійно ведеться активне обговорення автомобілів в роботі на всіх етапах перевірок. Всі кроки погоджується з замовником.
В кожному чаті з клієнтом присутній відповідальний експерт, адміністратор чату, операційний директор та керівник компанії.

Що потрібно для початку співпраці?

Для початку співпраці необхідно оформити договір та зробити передоплату в розмірі 40% від ціни послуги. Це можна зробити як у нас в офісі в Києві, так і дистанційно за допомогою електронного підпису та перерахуванням передоплати на рахунок компанії.

Де я можу ознайомитися та побачити як ви працюєте?

Ознайомитись з прикладами виконаних замовлень можна на сайті в розділі “Кейси”, та в наших соціальних мережах FB та Instagram. Цікаві викриття шахрайських схем перекупів, інсайти роботи в автопідборі ми викладаємо в наш Телеграм канал.

Чи потрібна присутність під час огляду авто?

Присутність під час огляду не є обовʼязковою. Але за бажанням, можна спланувати огляд за присутністю замовника. В будь-якому випадку, після огляду, буде доступний детальний звіт з фото і відео матеріалами, детальним чек-листом та висновками в окремій програмі.

Замовити дзвінок

Натиснувши кнопку “Відправити” я погоджуюсь на обробку моїх особистих даних на умовах, визначених політикою конфіденціальності.

Підібрати автомобіль

Натиснувши кнопку “Відправити” я погоджуюсь на обробку моїх особистих даних на умовах, визначених політикою конфіденціальності.