loading...

Ми продовжуємо підбирати та перевіряти автомобілі по всій країні, щоб кожен українець міг придбати власний автомобіль в цей складний час.

Слава Україні!

Навіщо тобі звертатись до нас?

автомобілів з пробігом продаються перекупниками
і мають приховані дефекти або значно завищену ціну

Визначимо реальний бюджет для купівлі автомобіля за твоїми критеріями
Встигнемо знайти потрібний варіант у продажу, зв’язатися і виїхати на огляд раніше перекупників
За допомогою авторських методів дізнаємося детальну історію автомобіля
Детально перевіримо автомобіль при виїзному огляді
Зробимо фото і відео звіти по автомобілям в роботі. Онлайн моніторинг статусу замовлення
Поїдемо з продавцем на діагностику до офіційного дилера
Гарантовано отримаємо кращу ціну на автомобіль. Аргументовано торгуємося, використовуючи результати перевірок і діагностики
Швидко і безпечно переоформимо автомобіль і проконтролюємо угоду

Залишайся вдома,
поки ми підбираємо автомобіль по Україні


Наші експерти працюють в 16 областях

Фото і відео звіти по автомобілям у роботі


Онлайн моніторинг замовлення

 • Кожен потрібний автомобіль заноситься в програму з призначеним часом огляду
 • Детальний чек-лист по кожному автомобілю
 • Якісні фото і відео звіти на хмарному ресурсі
 • Можливість онлайн моніторити результати перевірок
 • Контроль статусу замовлення онлайн

Детально перевіримо
автомобіль


На виїзному огляді

Наші роботи

X1 для Романа

Дуже часто ми виконуємо замовлення зовсім не тією моделлю автомобіля, яку обговорювали спочатку. Іноді настільки радикально, що аж смішно.

Знову Golf?

Так, але на цей раз не зовсім звичайний

Q3, Q5 або Новий Скаут?

Почали з Іваном ми з Разової перевірки автомобіля Audi Q5.

А ви тільки по оголошеннях шукайте?

Звичайно, парсінг приватних оголошень і швидка реакція на нові цікаві автомобілі в продажу – головний спосіб знайти хороший автомобіль з пробігом.

М’язистий Додж для Андрія

Завжди приємно розповідати про яскраві і оригінальні замовлення.

Системний підхід!

Богдан звернувся до нас за перевіркою автомобіля в рамках Разового Скаута в Харкові.

Захотіли щось незвичайне, не як у всіх?

Шукали з Олексієм спершу Citroen DS5, потім переключилися на щось більш просте, але тим не менш обов’язково з незвичайним дизайном.

Карантинний X-Trail для Руслана

А дивилися ми зовсім інші автомобілі.

Подивитися всі наші роботи

Обратился в MotorScout за поиском и подбором авто в рамках пакета "Киевский скаут". Следует отметить тот факт, что проживаю я в другом городе и процесс подбора автомобиля полностью проходил для меня дистанционно. Так как обращался впервые и за покупкой первого для себя авто, сомневался, насколько чисто будет проводиться работа, и останусь ли я в конечном счете доволен. Забегая наперед могу сказать, что результат превзошел мои ожидания. Автомобиль был найден и комплексно продиагностирован (учитывая проверку на оф. СТО) в течение недели. Компания взяла на себя всю коммуникацию с продавцом, а так же оказала содействие при переоформлении автомобиля в Киеве, мне оставалось лишь забрать номера с тех. паспортом. Авто было куплено у юр. лица с выгодой около 1500-2000$ в сравнении с предложениями частных лиц на ria, сделку считаю для себя очень удачной, технический эксперт Александр оказал исчерпывающую консультативную помощь по нюансам эксплуатации автомобиля в день покупки, а так же ответил на все вопросы и зарекомендовал себя и как экперт своего дела, и как человек. С командой MotorScout мы не прекращаем общения даже после закрытия сделки, ребята открыты к диалогу и рады подсказать что-то по автомобилю. Можно ли найти и подобрать для себя автомобиль на вторичке без подводных камней сидя на диване дома? Оказывается да. Снимаю шляпу, восхищен.

Подобрали машину очень оперативно, практически идеальную, в короткие сроки, полностью проконтролировали процесс от первого просмотра до вручения ключей в руки после МРЭО. ( мы даже не были в Киеве до последнего дня переоформления). Всегда открыты к вопросам. Рекомендую.

Дуже довго вибирав через яку компанію купувати авто. Так як це в сім'ї перше авто, до вибору підійшов відповідально,мабуть як всі : хотілось з мінімальним пробігом,з історією обслуговування ,в хорошій комплектації, щоб авто було близько до ідеалу). Радий що не прогадав,до кого звернутись! Хлопці з MotorScout дійсно професіонали в своїй справі! Перед тим як виїхати на огляд скаути перевіряють по всіх базах. Більше 20 -30 таких варіантів лише по базам було відкинуто.У моєму випадку були три виїзда експертами. Кожен такий виїзд фіксується, додаються фото (250-300фото) з різних ракурсів ,з найдрібнішими деталями. Після цього додається підсумковий звіт. З третього разу знайшли гідне авто який повністю мене влаштував. І після СТО діагностики на фіційному сервісному центрі було прийнято оформляти! Так як авто з іншого міста ,скаути зустріли, допомогли з документами. Однозначно рекомендую MotorScout👍

Хочу поблагодарить команду motorscout за помощь в подборе автомобиля. Огромное спасибо, всем вашим клиентам, которые пишут отзывы, расказывают свои истории. Благодаря такому высокому рейтингу в интернете, мы и выбрали компанию motorscout, для помощи в подборе авто. Я была поражена, насколько наш авторынок наполнен машинами, которые не соответствуют параметрам цена/ качество! И как человек, который никогда не имел дело с машинами, не смогла бы разобраться с таким масивом информации, без которой подобрать авто «под себя», просто не реально! От души рекомендую, если вы собираетесь покупать машину, обращайтесь к специалистам motorscout. Вы убережёт себя от бессонных ночей, сомнений, потраченных нервов и времени! Все сделают за вас и через месяц у вас будет автомобиль в который вы влюбитесь 💖.

Работой команды доволен. По причине недостатка времени и знаний решил обратиться к ним за поиском своей будущей машины. Требования были специфические и модель для поиска не сильно распространенная. В конечном итоге я получил то что хотел. Выражаю огромную благодарность команде и желаю ей процветания.

Якщо ви ще думаєте, чи потрібен вам автопідбір від професіоналів і де їх знайти, то немає чого думати, адже ви вже їх знайшли.Ми звернулись в MotorScout по рекомендаціям, і я дуже рада, що саме в них знайшли свою машинку. Скаути підкупили своєю експертністю, адекватністю і не зухвалістю в спілкуванні. Тому що дуже важливо відчувати себе комфортно і довіритись на 100%.Враховуючи невеликий бюджет і досить розмиті побажання, хлопці запропонували декілька варіантів, при цьому детально розглянувши кожен з них, допомагали також тим, що радили «як для своїх». На оформленні від мене вимагалось лише підписи ставити, все інше взяли на себе скаути. Я дуже рада, що звернулась в MotorScout, тому що зберегла свої нерви та час, і отримала свій ідеальний варіант авто. Дякую! За другим авто звернусь знову до вас і тільки🎉

Огромное спасибо скаутам за проделанную работу! За время работы пересмотрели кучу различного хлама, времени пришлось потратить чуть больше, но по итогу нашли идеальный вариант! Прекрасное сопровождение всего процесса, полная консультация по тому, почему тот или иной вариант подходит/не подходит с доходчивыми объяснениями; Оперативность в связи с потенциальными продавцами, полное сопровождение покупки, сразу сказали, какие документы куда надо подвезти, что сделать, куда сколько оплатить; Сразу объяснили, какой дальнейший план действий после покупки, к кому обратиться, что и где купить, в какие сервисы обращаться и прочее. Впечатления от работы - сплошь позитивные!

Рад, что мне порекомендовали вашу компанию. Профессионализм и сервис на высочайшем уровне. Однозначно рекомендую всем ищущим свой автомобиль.

Ребята действительно знают своё дело!Второй раз обращался и все было снова на уровне!Спастбо большое!Всем рекомендую!

Telegram

Beletskiy Telegram Channel Beletskiy Telegram Channel Beletskiy Telegram Channel

Контакти

Головний офіс
м. Київ, вулиця Голосіївська 7

Комфортний і вигідний автопідбір від професіоналів

Все частіше в останні роки покупці авто роблять вибір на користь автомобілів з пробігом. Такі машини дешевші і в придбанні, і в обслуговуванні. Але знайти гідний варіант - щоб і коштував недорого, і якість мав відмінну - не найпростіше завдання. Ми надаємо послугу «Автопідбір» в Києві та інших населених пунктах України на максимально вигідних для замовника умовах.

Не витрачайте час: підбір авто під ключ здійснюють фахівці

У чому складність самостійного підбору авто з пробігом? У більшості випадків продажем таких транспортних засобів займаються перекупники - рідко можна зустріти на дошках оголошень авто від власника. Фахівці з перепродажу знають як приховати навіть суттєві дефекти і поломки, впевнено відповідають на всі питання про машину і в підсумку продають авто за ціною, яка набагато вища за реальну. Підбір авто в нашій компанії виконують професіонали, які точно знають, на які нюанси варто звертати увагу для виявлення всіх проблем транспортного засобу.

Що дасть вам допомога фахівців з автопідбору? Як мінімум - економію часу, що витрачається на пошук відповідного побажанням автомобіля. Але це - далеко не єдина перевага такого співробітництва.

Переваги послуг експертів по підбору старих авто

Купівля вживаного авто - завжди ризик. Саме тому до замовлення кожного нашого клієнта ми підходимо дуже уважно і індивідуально. Ми досліджуємо ринок на відповідність запиту в 16 областях країни, знаходимо найкращі пропозиції і проводимо ретельне їх вивчення. Автоексперт Motor Scout використовує унікальні інструменти і знання, отримані на практичному досвіді, для перевірки історії транспортного засобу, а також особистий огляд авто для детального вивчення пропозиції.

Що дає покупцеві допомога співробітників Motor Scout в підборі авто? Ви отримуєте комплекс послуг:

 • ми шукаємо автомобілі в рамках визначеного замовником бюджету;
 • ми оперативно зв’язуємося з продавцем вподобаної машини і встигаємо призначити з ним зустріч раніше перекупників;
 • ми проводимо професійну оцінку машини, допомагаючи вам економити і не переплачувати;
 • ми ретельно перевіряємо авто з усіх ракурсів - його історію, реальний технічний стан, проводимо виїзний огляд і діагностику в офіційного дилера;
 • послуга автопідбору від Motor Scout - це докладні фото і відео звіти на всіх етапах підбору машини;
 • з результатами огляду та діагностики на руках ми професійно торгуємося, домагаючись кращої вартості авто;
 • оформлення документів і всі бюрократичні питання наші фахівці вирішують в максимально короткі терміни.

Придбання автомобіля з пробігом - це дійсно вигідно, адже ціна за автопідбір в сумі з підсумкової вартістю машини виявляється нижчою, ніж ціна авто, яке знайшов би покупець самостійно у перекупників. А ось якість транспортного засобу гарантовано виявиться відмінною, тоді як в іншому випадку вона дуже сумнівна.

З чого почати пошук автомобіля

На початку співпраці ми попросимо вас позначити критерії пошуку авто - визначити бюджетну вилку, вибрати марку і модель, яку ви хотіли б придбати. Якщо певних вимог у вас немає - розкажіть нашим експертам, яку машину ви хотіли б купити, з якою метою - де і як часто вона буде експлуатуватися, на яку вартість ви розраховуєте. Ми проаналізуємо отриману інформацію і підберемо декілька варіантів, які максимально точно відповідають запиту. Не забувайте про «дрібниці» - витрату палива, вартість запчастин і їх наявність в Україні, слабкі місця авто і інші нюанси, на які варто звернути увагу. Ми врахуємо і побажання до оформлення салону, і вимоги до технічних можливостей транспорту, його віку.

Кращий сервіс по підбору машини в Україні та за її межами

Чи можна вибрати старий автомобіль, не витрачаючи свій час і сили? З нашою компанією з підбору авто це завдання стає вирішуваною. Ви передаєте всі функції з пошуку і перевірки транспорту фірмі, а ми, в свою чергу, надаємо вам можливість відстежувати всі етапи роботи дистанційно. У онлайн програмі ви побачите фотографії і відео звіти з оглядів, результати діагностики, опис і докладні характеристики кожного авто. Ви в будь-який момент можете зв'язатися з автоекспертом для уточнення або узгодження умов пошуку або його результатів. Правильний підсумок такої роботи забезпечений - ви отримуєте саме те авто, на яке розраховували. Або краще - адже так теж буває, погодьтеся.

16 областей України для пошуку авто - це дійсно багато. Ви не обмежені рамками і часом і отримуєте можливість купити машину в будь-якому з регіонів нашої країни. І не тільки! Останнім часом все більш затребуваними стали автомобілі з США. Ми приймаємо і такі замовлення, допомагаючи клієнтам купити машину з Америки за кращою вартістю і без проблем з логістикою і оформленням.

Замовити дзвінок

Натиснувши кнопку “Відправити” я погоджуюсь на обробку моїх особистих даних на умовах, визначених політикою конфіденціальності.

Підібрати автомобіль

Натиснувши кнопку “Відправити” я погоджуюсь на обробку моїх особистих даних на умовах, визначених політикою конфіденціальності.