Ми продовжуємо підбирати та перевіряти автомобілі по всій країні, щоб кожен українець міг придбати власний автомобіль в цей складний час.

Слава Україні!

Навіщо тобі звертатись до нас?

автомобілів з пробігом продаються перекупниками
і мають приховані дефекти або значно завищену ціну

Визначимо реальний бюджет для купівлі автомобіля за твоїми критеріями
Встигнемо знайти потрібний варіант у продажу, зв’язатися і виїхати на огляд раніше перекупників
За допомогою авторських методів дізнаємося детальну історію автомобіля
Детально перевіримо автомобіль при виїзному огляді
Зробимо фото і відео звіти по автомобілям в роботі. Онлайн моніторинг статусу замовлення
Поїдемо з продавцем на діагностику до офіційного дилера
Гарантовано отримаємо кращу ціну на автомобіль. Аргументовано торгуємося, використовуючи результати перевірок і діагностики
Швидко і безпечно переоформимо автомобіль і проконтролюємо угоду

Залишайся вдома,
поки ми підбираємо автомобіль по Україні


Наші експерти працюють в 14 областях

Фото і відео звіти по автомобілям у роботі


Онлайн моніторинг замовлення

 • Кожен потрібний автомобіль заноситься в програму з призначеним часом огляду
 • Детальний чек-лист по кожному автомобілю
 • Якісні фото і відео звіти на хмарному ресурсі
 • Можливість онлайн моніторити результати перевірок
 • Контроль статусу замовлення онлайн

Детально перевіримо
автомобіль


На виїзному огляді

Виконані роботи з автопідбору

X1 для Романа

Дуже часто ми виконуємо замовлення зовсім не тією моделлю автомобіля, яку обговорювали спочатку. Іноді настільки радикально, що аж смішно.

Знову Golf?

Так, але на цей раз не зовсім звичайний

Q3, Q5 або Новий Скаут?

Почали з Іваном ми з Разової перевірки автомобіля Audi Q5.

А ви тільки по оголошеннях шукайте?

Звичайно, парсінг приватних оголошень і швидка реакція на нові цікаві автомобілі в продажу – головний спосіб знайти хороший автомобіль з пробігом.

М’язистий Додж для Андрія

Завжди приємно розповідати про яскраві і оригінальні замовлення.

Системний підхід!

Богдан звернувся до нас за перевіркою автомобіля в рамках Разового Скаута в Харкові.

Захотіли щось незвичайне, не як у всіх?

Шукали з Олексієм спершу Citroen DS5, потім переключилися на щось більш просте, але тим не менш обов’язково з незвичайним дизайном.

Карантинний X-Trail для Руслана

А дивилися ми зовсім інші автомобілі.

Подивитися всі наші роботи

Обратился в MotorScout за поиском и подбором авто в рамках пакета "Киевский скаут". Следует отметить тот факт, что проживаю я в другом городе и процесс подбора автомобиля полностью проходил для меня дистанционно. Так как обращался впервые и за покупкой первого для себя авто, сомневался, насколько чисто будет проводиться работа, и останусь ли я в конечном счете доволен. Забегая наперед могу сказать, что результат превзошел мои ожидания. Автомобиль был найден и комплексно продиагностирован (учитывая проверку на оф. СТО) в течение недели. Компания взяла на себя всю коммуникацию с продавцом, а так же оказала содействие при переоформлении автомобиля в Киеве, мне оставалось лишь забрать номера с тех. паспортом. Авто было куплено у юр. лица с выгодой около 1500-2000$ в сравнении с предложениями частных лиц на ria, сделку считаю для себя очень удачной, технический эксперт Александр оказал исчерпывающую консультативную помощь по нюансам эксплуатации автомобиля в день покупки, а так же ответил на все вопросы и зарекомендовал себя и как экперт своего дела, и как человек. С командой MotorScout мы не прекращаем общения даже после закрытия сделки, ребята открыты к диалогу и рады подсказать что-то по автомобилю. Можно ли найти и подобрать для себя автомобиль на вторичке без подводных камней сидя на диване дома? Оказывается да. Снимаю шляпу, восхищен.

Подобрали машину очень оперативно, практически идеальную, в короткие сроки, полностью проконтролировали процесс от первого просмотра до вручения ключей в руки после МРЭО. ( мы даже не были в Киеве до последнего дня переоформления). Всегда открыты к вопросам. Рекомендую.

Дуже довго вибирав через яку компанію купувати авто. Так як це в сім'ї перше авто, до вибору підійшов відповідально,мабуть як всі : хотілось з мінімальним пробігом,з історією обслуговування ,в хорошій комплектації, щоб авто було близько до ідеалу). Радий що не прогадав,до кого звернутись! Хлопці з MotorScout дійсно професіонали в своїй справі! Перед тим як виїхати на огляд скаути перевіряють по всіх базах. Більше 20 -30 таких варіантів лише по базам було відкинуто.У моєму випадку були три виїзда експертами. Кожен такий виїзд фіксується, додаються фото (250-300фото) з різних ракурсів ,з найдрібнішими деталями. Після цього додається підсумковий звіт. З третього разу знайшли гідне авто який повністю мене влаштував. І після СТО діагностики на фіційному сервісному центрі було прийнято оформляти! Так як авто з іншого міста ,скаути зустріли, допомогли з документами. Однозначно рекомендую MotorScout👍

Хочу поблагодарить команду motorscout за помощь в подборе автомобиля. Огромное спасибо, всем вашим клиентам, которые пишут отзывы, расказывают свои истории. Благодаря такому высокому рейтингу в интернете, мы и выбрали компанию motorscout, для помощи в подборе авто. Я была поражена, насколько наш авторынок наполнен машинами, которые не соответствуют параметрам цена/ качество! И как человек, который никогда не имел дело с машинами, не смогла бы разобраться с таким масивом информации, без которой подобрать авто «под себя», просто не реально! От души рекомендую, если вы собираетесь покупать машину, обращайтесь к специалистам motorscout. Вы убережёт себя от бессонных ночей, сомнений, потраченных нервов и времени! Все сделают за вас и через месяц у вас будет автомобиль в который вы влюбитесь 💖.

Работой команды доволен. По причине недостатка времени и знаний решил обратиться к ним за поиском своей будущей машины. Требования были специфические и модель для поиска не сильно распространенная. В конечном итоге я получил то что хотел. Выражаю огромную благодарность команде и желаю ей процветания.

Якщо ви ще думаєте, чи потрібен вам автопідбір від професіоналів і де їх знайти, то немає чого думати, адже ви вже їх знайшли.Ми звернулись в MotorScout по рекомендаціям, і я дуже рада, що саме в них знайшли свою машинку. Скаути підкупили своєю експертністю, адекватністю і не зухвалістю в спілкуванні. Тому що дуже важливо відчувати себе комфортно і довіритись на 100%.Враховуючи невеликий бюджет і досить розмиті побажання, хлопці запропонували декілька варіантів, при цьому детально розглянувши кожен з них, допомагали також тим, що радили «як для своїх». На оформленні від мене вимагалось лише підписи ставити, все інше взяли на себе скаути. Я дуже рада, що звернулась в MotorScout, тому що зберегла свої нерви та час, і отримала свій ідеальний варіант авто. Дякую! За другим авто звернусь знову до вас і тільки🎉

Огромное спасибо скаутам за проделанную работу! За время работы пересмотрели кучу различного хлама, времени пришлось потратить чуть больше, но по итогу нашли идеальный вариант! Прекрасное сопровождение всего процесса, полная консультация по тому, почему тот или иной вариант подходит/не подходит с доходчивыми объяснениями; Оперативность в связи с потенциальными продавцами, полное сопровождение покупки, сразу сказали, какие документы куда надо подвезти, что сделать, куда сколько оплатить; Сразу объяснили, какой дальнейший план действий после покупки, к кому обратиться, что и где купить, в какие сервисы обращаться и прочее. Впечатления от работы - сплошь позитивные!

Рад, что мне порекомендовали вашу компанию. Профессионализм и сервис на высочайшем уровне. Однозначно рекомендую всем ищущим свой автомобиль.

Ребята действительно знают своё дело!Второй раз обращался и все было снова на уровне!Спастбо большое!Всем рекомендую!

Telegram

Beletskiy Telegram Channel Beletskiy Telegram Channel Beletskiy Telegram Channel

Контакти

Головний офіс
м. Київ, вулиця Голосіївська 7

Автопідбір ціна послуги

Перевірка авто експертом "Разовий Скаут"
Від 99$
Ціна
1
Кількість перевірок

Бюджет авто: 6 000$ - 30 000$

Тривалість: До 3х діб

Покриття: 14 міст України

Проводимо комплексну перевірку одного обраного Вами автомобіля, фото і відео звіти онлайн, перевірка по базам, торг з продавцем

Послуга з підбору авто "Оптимальний Скаут"
599$
Ціна
10
Кількість перевірок

Бюджет авто: 6000$ - 25000$

Тривалість: 30 днів

Покриття: 14 міст України

Підбір авто за Вашими критеріями, виїзна діагностика, фото і відео звіти онлайн, перевірка по базам, торг з продавцем, супровід на СТО та переоформлення.

Послуга з підбору авто "Преміум Скаут"
750$
Ціна
15
Кількість перевірок

Бюджет авто: 25000$ - 50000$

Тривалість: 30 днів

Покриття: 14 міст України

Підбір авто за Вашими критеріями, виїзна діагностика, фото і відео звіти онлайн, перевірка по базам, торг з продавцем, супровід на СТО та переоформлення.

Послуга з підбору авто "VIP Скаут"
899$
Ціна
20
Кількість перевірок

Бюджет авто: 50000$ +

Тривалість: 30 днів

Покриття: 14 міст України

Окремий менеджер
Зв’язок 24/7
Спеціальні умови на автострахування

Послуга з підбору авто "Новий Скаут"
299$
Ціна
1
Кількість перевірок

Бюджет авто: будь-який

Тривалість: варіюється

Покриття: 14 міст України

Підбираємо новий автомобіль під ваші критерії в наявності на складі дилера по 14 містам України. Гарантовано отримаємо для вас максимальну знижку від ціни дилера. Перевіримо технічний стан і стан кузова. Супроводимо угоду і допоможемо в оформленні.

Передпродажна оцінка авто
1499 грн
Ціна

Бюджет авто: будь-який

Тривалість: 1 день

Покриття: Київ

Перевірка по базах історії та ДТП.
Докладний звіт про стан, ринкової вартості та рекомендаціями щодо продажу авто.
Занесення авто в #approved базу Motor Scout

Автопідбір у Києві та Україні

Автопідбір під ключ: знайдемо будь-яку машину

Необхідність покупки автомобіля найчастіше викликає сильну емоційну реакцію. Особливо у тих покупців, які вже стикалися з пошуком машини з пробігом та її придбанням. Цей процес потребує величезних витрат часу, сил, нервів. Купити б/в авто швидко та вигідно – велика удача. Особливо, якщо ти маєш побажання до транспортного засобу або вже вибрано конкретну модель. Вирішити завдання та зберегти свої ресурси допоможе автопідбір у Києві. Що являє під собою послуга? Все той же пошук автомобілів, який ти проводиш самостійно, але без твоєї безпосередньої участі та із застосуванням професійних підходів.

Чим вигідний автопідбір в Києві

Підбір автомобіля, що подобається клієнту, здійснюється фахівцями з урахуванням безлічі нюансів. Автоексперт точно знає, які проблеми найбільш властиві тій чи іншій марці автомобіля, де шукати сліди аварій та інші проблеми, які недобросовісні продавці часто намагаються приховати. Підбирач автомобілів – це не просто знавець транспортних засобів. Це людина, здатна всього за кілька запитань отримати всю необхідну інформацію навіть тоді, коли власник не прагне нею ділитися. Часто авто з пробігом намагаються продати за завищеною ціною і промовчивши про наявні дефекти. Наш експерт визначить реальну вартість і точно не запропонує тобі авто, за яке доведеться заплатити зайве. Ми знайдемо та побачимо кожну подряпину та інші деталі, які можуть вплинути на ціну транспортного засобу.

Як відбувається підбір вживаної машини в Україні?

Після обговорення вимог до автомобіля та доступного бюджету ми надаємо всю можливу допомогу в пошуку потрібного тобі транспортного засобу:

 • вивчимо всі актуальні оголошення на онлайн дошках, ринках та в особистих базах даних компанії;
 • знайдемо відповідний варіант та встигнемо зв’язатися з продавцем раніше перекупів;
 • дізнаємося детальну історію автомобіля, використовуючи авторські методи;
 • ретельно продіагностуємо авто під час огляду;
 • надамо докладні фото та відео звіти покупцю;
 • пройдемо діагностику ТЗ у офіційного дилера;
 • отримаємо найкращу ціну на авто та безпечно оформимо угоду.

Якщо на якомусь етапі пошуку покупець відмовляється від запропонованого варіанта – ми продовжуємо надавати допомогу у підборі та купівлі авто з урахуванням нових вхідних даних. Ти можеш відмовитись від машини, якщо не сподобалися її фото, технічний стан чи інші моменти. Саме для цього ми постійно оновлюємо звіти та надаємо до них доступ у реальному часі.

Які автомобілі ми шукаємо?

Це можуть бути автомобілі з різними типами кузова, з різним об’ємом та типом двигуна, будь-якого кольору. Ми знайдемо будь-яку машину, якщо вона тобі потрібна. Професійні послуги з підбору авто – це вигідний спосіб отримати транспортний засіб без ризиків бути ошуканим. Наші автоексперти позбавлять хвилювань, які завжди присутні при купівлі авто, що вже було в експлуатації.

Що таке автопідбір під ключ б/у автомобіля

Послуга підбору автомобіля “під ключ” передбачає абсолютну мінімізацію участі покупця у пошуку та купівлі ТЗ. Все, що нам від тебе знадобиться – інформація про виділений бюджет та побажання до авто (марка, модель, рік випуску, тип тощо). Все інше наші співробітники зроблять самі, не турбуючи тебе постійними дзвінками та уточненнями. Отримувати інформацію про хід пошуків можна у будь-який зручний час у “хмарі”. В результаті ти отримуєш автомобіль з уже переоформленими документами і без будь-яких інших проблем.

Як замовити підбір авто під ключ в Києві

Як раніше купували автомобілі? До процесу залучалися друзі та знайомі, весь вільний час покупець міг провести на авторинку чи монітору сторінки онлайн дощок оголошень. Але навіть найретельніший підхід не давав гарантії того, що шукане авто буде знайдено найближчим часом. Сьогодні проблема вирішується набагато швидше та з мінімальними витратами. Професійний автопідбір допоможе тобі знайти автомобіль будь-якої марки та моделі. Ми позбавимо необхідності шукати, торгуватися, їздити на станції техобслуговування. Ми надамо тобі детальну інформацію про всі машини, що відповідають параметрам запитів, і ти сам зможеш вибрати, яке авто розглядатиме першим. Послуга надається не лише в Києві, а й в інших регіонах України, де є наші представництва та працюють експерти MotorScout. Дізнайся докладніше про пропозицію – дзвони чи пиши онлайн. Деталі співробітництва обговоримо за особистої розмови.

Переваги автопідбору під ключ від компанії Motor Scout

Команда автоекспертів з пошуку та підбору машин Motor Scout має низку переваг, серед яких:

 • послуга автопідбору під ключ, яка охоплює повний супровід клієнта, від пошуку до купівлі авто;
 • перевірка автомобілів за базами даних;
 • експертна підтримка з будь-яких питань від досвідчених підбирачів;
 • зручна і детальна звітність у спеціальній програмі;
 • висока якість сервісу;
 • працюємо в найбільших містах України, включно з Києвом;
 • велика кількість відгуків в інтернеті.

Готові замовити послугу з автопідбору на нашому сайті? Фірма Motor Scout – це найбільш розумний вибір! 

Замовити дзвінок

Натиснувши кнопку “Відправити” я погоджуюсь на обробку моїх особистих даних на умовах, визначених політикою конфіденціальності.

Підібрати автомобіль

Натиснувши кнопку “Відправити” я погоджуюсь на обробку моїх особистих даних на умовах, визначених політикою конфіденціальності.