Accord для Дмитра

Нас часто звинувачують, що ми не хочемо шукати старі автомобілі. Мовляв «ну звичайно, тільки з новими працюєте»

Якщо серйозно, то ми навпаки не хочемо працювати тільки з однією категорією автомобілів, а пропагуємо ідею комплексного підходу до клієнта і завжди консультуємо щодо того, який автомобіль і як раціональніше придбати в рамках потреб і бюджету. Адже іноді краще купити автомобіль постарше, а іноді новий в салоні. Така консультація, до речі, абсолютно безкоштовна

Так ось, Дмитро, не дивлячись на обмежений бюджет, не хотів брати невеликий хетчбек на автоматі, а твердо наполягав на великому седані. Ну ок, тоді виходячи з ввідних, прийняли рішення шукати щось максимально надійне і потрапляє в бюджет.
У підсумку, був знайден Акорд в 7м поколінні. Вічна класика

Звичайно, коли ви приймаєте рішення про пошук і покупку такого автомобіля, треба дуже чітко розуміти на які компроміси доведеться йти. Адже мова йде про придбання авто за 20% -25% від його первинної вартості. Але тим не менш, це не означає, що не можна купити автомобіль 2006-2008 років в хорошому стані. Треба тільки правильно формувати завдання і розуміти що потрібно для їх виконання

А поки ми привітаємо Діму з вигідною покупкою

06.11.19
Замовити дзвінок

Натиснувши кнопку “Відправити” я погоджуюсь на обробку моїх особистих даних на умовах, визначених політикою конфіденціальності.

Підібрати автомобіль

Натиснувши кнопку “Відправити” я погоджуюсь на обробку моїх особистих даних на умовах, визначених політикою конфіденціальності.