Підбір авто

Автоподбор в Києві і Україні сьогодні одна з найбільш затребуваних послуг. Воно й не дивно, адже покупка машини – справа важлива і відповідальна, особливо якщо мова йде про авто з пробігом.

Сучасні технології допомагають повернути привабливий зовнішній вигляд навіть аварійнимавтомобілям. Але це не гарантує їх безпеки і надійності. І навіть якщо ви досвідчений водій, добре розбираєтеся в пристрої машин, краще довірити підбір авто професіоналам. Продажем часто займаються не власники, а перекупники, які знають, як заховати дефекти і обдурити покупців. Але не експертів.

Звернувшись в компанію “Motorscout” в Києві або іншому місті, ви зможете заощадити час і гроші, адже наші фахівці візьмуть на себе всі завдання з пошуку відповідного буавтомобіля, його діагностиці та купівлі. У нас є доступ до баз даних, де можна подивитися втечу, історію сервісного обслуговування, реальна кількість власників, можливі ДТП і калькуляції відновлювального ремонту і т.д. Автоподбор здійснюється по всій Україні, в якому б місті ви не проживали.

З чого почати підбір авто?

Перед тим як почати пошук транспортного засобу, важливо визначитися який автомобіль ви хочете. У вас можуть бути вимоги до виробника, конкретної моделі, року випуску, комплектації і т.д. Не потрібно відразу купувати найдешевшу машину, низька вартість часто вказує на підводні камені. Якщо ви бачите, що на ринку обрана вами модель коштує 18-22 тисячі доларів, орієнтуйтеся на суму близько 20 тисяч. Звичайно, ви можете заощадити знайшовши більш доступний варіант, але згодом це дасть про себе знати, адже швидше за все авто зажадає ремонту і додаткових вкладень. Прийнявши допомогу у виборі авто від нашої компанії, ви будете впевнені, що ваше придбання варто своїх грошей. Більш того, солідний досвід роботи дозволяє нашим фахівцям розуміти, коли торг доречний, а значить ви в будь-якому випадку отримаєте найвигіднішу пропозицію.

Підбір авто по всій Україні

Послуга підбір авто за параметрами зручна ще й тим, що експерти “Motorscout” працюють по всій Україні. Це означає, що навіть якщо ви живете в невеликому місті і авторинок там не так розвинений, як наприклад в Києві, ми проведемо автоподбор в Києві і у всіх інших обласних центрах, де є великий вибір машин. Все для того, щоб знайти для вас підходить за параметрами і ціною транспорт.

Роки роботи на українських та міжнародних авторинках дозволили нам повністю зануритися в усі нюанси продажу і покупки уживаних машин. Фахівці компанії знають, як визначити нечесних перекупників, де слабкі місця у кожної моделі, як перевірити VIN, зрозуміти чи не приховують наявність ДТП і який реальний пробіг. Те, на що звичайному водієві потрібно багато часу, у нас займає буквально годину. До того ж, заради покупки авто раз в декілька років немає сенсу купувати дороге діагностичне обладнання, яке ми маємо.

Весь процес послуги підбору складається з наступних етапів:

  1. Оцінка працездатності електронних і електричних систем машини. Необхідно перевірити як працює клімат-контроль, в якому стані підігрів сидінь, освітлення і т.д.
  2. Перевірка кузова на предмет розбирання, серйозних ремонтів, ДТП. Фахівці перевіряють ЛКП, кріпильні елементи, лонжерони щоб переконатися в тому, що геометрія автомобіля не порушена, сильних ударів не було.
  3. Повна перевірка документів – чи є у продавця право власності, документи з обслуговування. Чи відповідають номера кузова тим, що вказані в паперах.
  4. Тест-драйв для перевірки ходової частини.
  5. Перевірка показань всіх електронних систем, комп’ютерна діагностика.
  6. Загальний огляд на предмет зовнішніх дефектів, заміни стекол.
  7. Перевірка пробігу, особливо якщо ви хочете підібрати автомобіль, який випущений давно, але використовувався не часто.

На нашому сайті ви можете ознайомитися з цінами на послуги. Для вашої зручності, ми розробили кілька пакетних пропозицій, що включають в себе різні можливості. Перевірка і підбір авто обійдуться в 399-599 доларів, що повністю виправдано швидкістю і якістю наших послуг, а також рівнем сервісу.

Відгуки наших клієнтів, вже скористалися допомогою в покупці авто, підтверджують, що фахівці “Motorscout” працюють швидко і злагоджено. Ми розуміємо, що у вас не так багато вільного часу, і готові взяти всі бюрократичні та технічні моменти на себе. Ми працюємо на замовлення і завжди враховуємо побажання клієнтів. Навіть якщо ви хочете рідкісну машину, ми докладемо всіх зусиль, щоб його знайти, або запропонуємо вам гідну альтернативу. Вже скоро довгоочікуваний автомобіль буде у вас!

Замовити дзвінок

Натиснувши кнопку “Відправити” я погоджуюсь на обробку моїх особистих даних на умовах, визначених політикою конфіденціальності.

Підібрати автомобіль

Натиснувши кнопку “Відправити” я погоджуюсь на обробку моїх особистих даних на умовах, визначених політикою конфіденціальності.